Realizacje wykonanych usług

Profesjonalne projektowanie ogrodów

Kompleksowo zajmujemy się tworzeniem dla Państwa projektów ogrodów. Samodzielnie przygotowujemy aranżacje ogrodowe, następnie konstruujemy plany i tworzymy projekty ogrodów przydomowych. W zakresie naszych usług znajduje się również realizacja projektu.

Wykonanie ogrodów

Przykładowe realizacje ogrodów. Na zdjęciach prezentujemy Państwu kilka wybranych ogrodów, które wykonaliśmy kompleksowo.

« 1 z 3 »

Wykonanie tarasów

Oto przykładowy taras, który wykonaliśmy na zlecenie naszego klienta.

Drenowanie

Drenowanie, odwadnianie gleb nadmiernie wilgotnych za pomocą rowków krytych (drenów) wyłożonych kamieniami, faszyną lub specjalnymi rurami.

 

Nawadnianie ogrodów

 

Płoty i ogrodzenia

Wykonujemy ogrodzenia z gotowych paneli oraz z surowego drewna.

 

Kamień ozdobny

Kamień ozdobny jako zagospodarowanie przestrzeni i element dekoracyjny.

 

Czyszczenie kostki brukowej i granitowej

Czyszczenie kostki brukowej i granitowej

 

Jak wymyślić idealny ogród?

Naszą pracę rozpoczynamy zawsze od zapoznania się z danym terenem. Oceniamy, jak dużą dysponujemy przestrzenią i jakie daje nam ona możliwości. Ponadto, ocenie poddajemy też jakość gleby. Ważne jest również, czy ogród jest już w jakiś sposób zagospodarowany, i jak można by było to wykorzystać w nowym projekcie.

Kolejny etap to stworzenie konkretnego planu ogrodu. Przedstawiamy pewne ogólnikowe pomysły klientowi, czekając na akceptację. Kiedy ją otrzymujemy, przechodzimy do tworzenia szczegółowego planu, jak ma wyglądać ogród i co powinno się w nim znaleźć. Oczywiście, powstałe projekty ogrodów przydomowych nie są zobowiązujące. Klient może zażyczyć sobie wprowadzenia w nich dowolnej liczby zmian.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Posiadacze ogrodów pragną ich niepowtarzalności. Chcą wszystko zrobić po swojemu, przez co często decydują się na samodzielne tworzenie projektów ogrodów przydomowych. Jest to zwykle zła decyzja, gdyż tylko fachowcy są w stanie stworzyć doskonałe kompozycje kwiatowe, wybrać najlepsze rośliny dla danej gleby i optymalnie wykorzystać każdy fragment przestrzeni.

W naszej firmie pracują profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, których wiedza pozwala im tworzyć wszelkiego rodzaju projekty ogrodów.

Kontakt:

Magic Gardens Poznań Piotr Nowak

tel.: +48 609 011 824

e-mail: biuro@magicgardens.com.pl

Sprawdź również inne > Usługi ogrodnicze Poznań