usługi brukarskie

Usługi brukarskie

Usługi brukarskie – zajmujemy się układaniem trwałych i solidnych nawierzchni z kostki brukowej jak np. chodniki, drogi, tarasy, aleje, place wielko- i mało- powierzchniowe oraz podjazdy czy parkingi przydomowe. Budowę nawierzchni wykonujemy m. in. z kostki o różnych barwach i kształtach, co pozwala na dostosowanie układanego wzoru do otoczenia.

W swojej pracy używamy też kamienia naturalnego w wielu odcieniach i w różnych barwach oraz granitu. Zapewniamy towar w najniższych cenach, prosto do producenta – bez przez pośredników.

Kostka granitowa to ceniony i bardzo popularny element ozdobny w ogrodach, parkach i w otoczeniu budynków. Wykonuje się z niej różnego rodzaju chodniki, alejki, podjazdy, deptaki, trakty i inne. Do jej głównych zalet należą trwałość i elegancki wygląd, dlatego tak wiele osób decyduje się na jej wykorzystanie. Jej profesjonalny montaż wymaga jednak wprawy oraz specjalistycznego sprzętu, co generuję firma Magic Gardens świadcząca usługi w zakresie układania kostki granitowej.

Zapewniamy także, iż nasi projektanci biorą pod uwagę nie tylko walory dekoracyjne, ale również finalne przeznaczenie nawierzchni, dobierając odpowiednie materiały. Gwarantujemy odpowiednie rozplanowanie i  przygotowanie terenu pod ułożenie kostki brukowej. Dzięki temu nasze realizację służą przez długie lata i nie wymagają nieustających remontów.

 

 

 

 

Sprawdź również inne > Usługi ogrodnicze Poznań